Avisenes skolekontakter

Marit Kalgraf

Redaktør i Askøyværingen

marit.kalgraf@vestnytt.no
tlf 56 33 65 00

Sigvald Sveinbjørnsson

Redaktør i Bergensavisen, BA
Tlf 55035000
sigvald@ba.no

Johannes Bøyum
Avis i Skolen-Mediekompasset, Hordaland
johannes.boyum@bt.no

mob 905 01 150

Eirik Langeland Fjeld

Redaktør i Bygdanytt
mob 959 97 237
bn@bygdanytt.no

 

Randi Olsen

Redaktør i Bømlo-nytt
mob 982 42 017
randi.olsen@bomlo-nytt.no

Tarjei Gilje

nyhetsredaktør i Dagen
tarjei.gilje@dagen.no
tlf 55 55 97 00

Ståle Melhus

Redaktør i Fanaposten
tlf 55 11 80 10
melhus@fanaposten.no

 

 

Eivind Dahle Sjåstad

Redaktør i Hardanger Folkeblad
mob 917 48 028
eivind@hardanger-folkeblad.no

Terje Olsen

Daglig leder i avisa Hordaland

to@avisa-hordaland.no

mob.976 14 188

Sigbjørn Linga

Redaktør i Hordaland Folkeblad
tlf 56 55 00 24
redaksjon@hf.no

 

 

Tomas Bruvik

Redaktør i Kvinnheringen
mob 411 08 523
tomas@kvinnheringen.no

Trond Nydal

Redaktør i avisa Nordhordland
trond.nydal@nordhordland.no
tlf 56 55 35 55

Eirik Langeland Fjeld

Redaktør
eirik.langeland.fjeld@strilen.no
mob 959 97 237

 

 

Magne Kydland

Redaktør i Sunnhordland
mob 982 42 007
magne@sunnhordland.no

Marit Kalgraf

Redaktør i Vestnytt 

marit.kalgraf@vestnytt.no
tlf 56 33 65 00

Trenger du aviser til undervisningen?